Innersense Organic Beauty Hydrating Cream Hairbath, 946 ml

Vlažilni šampon

€ 74,11 € 82,35 -10%

(€ 78,34 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 946 ml

Na zalogi so samo še 3 kosi

Brezplačna dostava do torek, 6. oktober, če naročite do nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezlačna
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vsak tip las
  • idealno za goste lase
  • vlažilno
  • neguje lasišče
  • brez silikona in vegansko
  • Brez testiranja na živalih Brez testiranja na živalih
  • Brez silikona Brez silikona
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Rahua Hydration Conditioner, 275 ml

Innersense Organic Beauty Hydrating Cream Hairbath, 946 ml € 74,11 (€ 78,34 / l)
Rahua Hydration Conditioner, 275 ml € 38,88 (€ 141,38 / l)
Skupna cena: € 112,99
Opis

Uživajte v zdravem lasišču in intenzivni vlagi.

S Hydrating Cream Hairbath svojim lasem zagotovite intenzivno vlago in okrepite goste lase od znotraj navzven. Eterično olje žajblja in tamanu olje pomagata uravnavati nastajanje sebuma v lasišču, dragoceni rastlinski mehčalci pa gladijo zunanjo plast las. Čeprav šampon maksimalno vlaži lase, ohranja njihovo odbojnost ter jim daje lahkotnost in svežino. Formula tudi ne vsebuje silikonov.

Uporaba:

Majhno količino šampona nanesite na roke in s konicami prstov nežno porazdelite po mokrih laseh in lasišču. Nato temeljito sperite. Po potrebi ponovite postopek.

Nasvet:

Za ta izdelek je na voljo tudi Hydrating Cream Hairbath Refill za lase, ki ponuja možnost polnjenja vašega najljubšega izdelka na dolgi rok.

Št. izd.: CF-ISSH022
Vsebina: 946 ml
EAN: 852415001444
Št.-Proizvajalca: ISSH022
Blagovna znamka: Innersense Organic Beauty
Izdelek: Šampon
Tip las: Za vse vrste las
Lastnosti: Brez testiranja na živalih, Brez silikona, Vlaženje, Vegan
Področje uporabe: Lasje
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Innersense Organic Beauty Hydrating Cream Hairbath

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena