System Professional Repair Shampoo, 250 ml

Intenzivna obnova las

€ 32,07

(€ 128,28 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za obremenjene in poškodovane lase
  • nežno čisti in gladi strukturo
  • ščiti občutljiva lasna vlakna
  • hrani obremenjene dolžine
  • s hidroliziranim keratinom

Pogosto naročeno skupaj z Rahua Hydration Conditioner, 275 ml

System Professional Repair Shampoo, 250 ml € 32,07 (€ 128,28 / l)
Rahua Hydration Conditioner, 275 ml € 43,20 (€ 157,09 / l)
Skupna cena: € 75,27
Opis

Repair Shampoo znamke System Professional poškodovane in obremenjene lase nežno očisti ter jim podari občutno bolj gladko površino. Krepilna nega podpira občutljive dolžine in ščiti lasna vlakna pred vsakodnevnimi obremenitvami. Hidrolizirani keratin, aminokisline in optimizirane kvaternijeve spojine krhkim ali kemično obdelanim pramenom zagotavljajo novo odpornost. Lasje so intenzivno nahranjeni in se takoj po umivanju zlahka razčešejo.

Uporaba:

  • Za kovanec veliko količino nanesite na vlažne lase.
  • S konicami prstov vmasirajte v lasišče.
  • Nato porazdelite po dolžinah las.
  • Temeljito izperite.
Št. izd.: WELLA-6113
Vsebina: 250 ml
EAN: 4064666004594
Št.-Proizvajalca: 6113
Blagovna znamka: System Professional
Linije izdelkov System Professional: Repair
Izdelek: Šampon
Tip las: Nadraženi lasje, Barvani lasje
Področje uporabe: Lasje
Še posebej za: Ženske, Moški
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulphate, Dimethicone, Glycol Distearate, Cocamide Mea, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Sodium Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Chloride, Salicylic Acid, Citric Acid, Glycerin, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Caffeine, Histidine, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Sodium Hydroxyde, Limonene, Hydrochloric Acid, Oleic Acid, Glyceryl Oleate, Hydrolyzed Keratin, Magnesium Nitrate, Phenoxyethanol, Methylchloroisothiazolinone, Sorbic Acid, Magnesium Chloride, Sodium Citrate, Methylisothiazolinon, Sodium Xylenesulfonate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Pravne informacije
Proizvajalec: Wella Germany GmbH, Berliner Allee 65-65a, 64295, Darmstadt, Nemčija, wella@wella.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek System Professional Repair Shampoo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder