System Professional Man Energy Shampoo, 250 ml

Poživljajoč šampon za vsakodnevno uporabo

€ 32,07

(€ 128,28 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • nežno odstrani ostanke
  • ohranja naraven volumen
  • poveča odpornost
  • s kreatinom in proteini

Pogosto naročeno skupaj z FEKKAI Shea Butter Conditioner, 250 ml

System Professional Man Energy Shampoo, 250 ml € 32,07 (€ 128,28 / l)
FEKKAI Shea Butter Conditioner, 250 ml € 35,48 (€ 141,92 / l)
Skupna cena: € 67,55
Opis

Man Energy Shampoo znamke System Professional lasem zagotavlja občutno več vitalnosti in polnosti. Vlažilna formula nežno očisti, krepi lasno strukturo od znotraj ter izboljša odpornost las proti vsakodnevnim obremenitvam. Koži prijazna pH-vrednost, inovativni LipidCode™ Complex in kreatin negujejo lasišče ter ščitijo lase pred izsušitvijo. Rezultat so polnejši in okrepljeni lasje naravno vitalnega videza.

Uporaba:

  • Za kovanec veliko količino šampona nanesite na mokre lase.
  • S konicami prstov vmasirajte v lasišče.
  • Nato temeljito izperite.
Št. izd.: WELLA-5640
Vsebina: 250 ml
EAN: 4064666004877
Št.-Proizvajalca: 5640
Blagovna znamka: System Professional
Linije izdelkov System Professional: System Man
Izdelek: Šampon
Tip las: Nadraženi lasje, Tanki lasje, Suhi lasje, Barvani lasje, Gladki lasje, Mastni lasje, Volumen, Za vse vrste las, Skodrani lasje, prhljaj
Področje uporabe: Lasje
Še posebej za: Moški
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulphate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Creatine, Glycerin, Salicylic Acid, Hydroxypropyl Methylcellulose, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Caffeine, Limonene, Sodium Hydroxyde, Linalool, Coumarin, Niacinamide, Oleic Acid, Glyceryl Oleate, Sodium Citrate, Sodium Xylenesulfonate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Pravne informacije
Proizvajalec: Wella Germany GmbH, Berliner Allee 65-65a, 64295, Darmstadt, Nemčija, wella@wella.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek System Professional Man Energy Shampoo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder