alva Naturkosmetik Kristalni roll-on deodorant - “Intensive”, 50 ml

Popolna, nežna zaščita - praktična uporaba

€ 12,09

(€ 241,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za normalno kožo
  • izjemno prijazen koži
  • zaščita do 24 ur
  • Brez testiranja na živalih Brez testiranja na živalih

Pogosto naročeno skupaj z alva Naturkosmetik FOR HIM - losjon za telo, 175 ml

alva Naturkosmetik Kristalni roll-on deodorant - “Intensive”, 50 ml € 12,09 (€ 241,80 / l)
alva Naturkosmetik FOR HIM - losjon za telo, 175 ml € 15,14 (€ 86,51 / l)
Skupna cena: € 27,23
Opis

Optimalna zaščita - nežna do kože! Dezodorant roll-on na osnovi kristalov aluminijevega oksida, obogaten z rožno vodo, izvlečkom nepozebnika in negovalno aloe vero, zagotavlja zaščito do 24 ur

Št. izd.: XEC-ALV-2080
Vsebina: 50 ml
EAN: 4013640020808
Št.-Proizvajalca: 2080
Blagovna znamka: alva Naturkosmetik
Izdelek: Deodorant
Lastnosti: Brez testiranja na živalih
Sestavine (INCI)

Aqua, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Water[2], Aloe Barbadensis[2], Potassium Alum, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)[2], Sodium Chloride, Polyglyceryl -10 Laurate[1], Symphytum Officinale Extract[1], Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Rosa Damascena Flower Oil[1]

  1. iz naravnih izvlečkov
  2. iz ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: alva naturkosmetik GmbH & Co. KG, In der Wolfskaute 26a, 61130, Nidderau, Nemčija, info@alva.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek alva Naturkosmetik Kristalni roll-on deodorant - “Intensive”