GYADA Šampon za volumen, 250 ml

Nežno očisti lase, ki običajno hitro izgubijo svoje bogastvo

€ 14,13

(€ 56,52 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za tanke in lomljive lase
  • tudi za mastno in suho lasišče
  • ne draži
  • vegansko
  • Vegan Vegan
  • Brez alkohola Brez alkohola
  • Brez testiranja na živalih Brez testiranja na živalih

Pogosto naročeno skupaj z Rahua Hydration Conditioner, 275 ml

GYADA Šampon za volumen, 250 ml € 14,13 (€ 56,52 / l)
Rahua Hydration Conditioner, 275 ml € 43,20 (€ 157,09 / l)
Skupna cena: € 57,33
Opis

Šampon za volumen je posebej zasnovan tako, da tankim in krhkim lasem povrne naraven volumen. Nežno očisti brez nadraženja lasišča in je primeren za mastno in suho lasišče. Izvlečki hmelja, ognjiča in aloe vere poskrbijo za večjo odpornost in elastičnosti ter več polnosti pri sami strukturi las.

Uporaba:

  • majhno količino izdelka nežno vmasirajte na mokro lasišče
  • šampon lahko razredčimo za blažji učinek in lepše penjenje
  • za več volumna je priporočljiva dodatna uporaba razpršila za volumen prede se lasje posušijo
Št. izd.: XEC-GYA-GC007
Vsebina: 250 ml
EAN: 8054609982153
Št.-Proizvajalca: GC007.1
Blagovna znamka: GYADA
Izdelek: Šampon
Tip las: Tanki lasje, Suhi lasje, Volumen
Lastnosti: Vegan, Brez alkohola, Brez testiranja na živalih
Področje uporabe: Lasje
Sestavine (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Pca, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Disodium Cocoamphodiacetate, Silicia, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum[2], Citricacid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. v skladu s smernicami AIAB
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvajalec: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italija, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek GYADA Šampon za volumen

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder