System Professional Balance Shampoo, 250 ml

Nežno čiščenje las in lasišča

€ 32,07

(€ 128,28 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo lasišče
  • posebej nežna formula
  • zagotavlja sproščen občutek
  • obnavlja in vlaži
  • izboljša česanje

Pogosto naročeno skupaj z Rahua Hydration Conditioner, 275 ml

System Professional Balance Shampoo, 250 ml € 32,07 (€ 128,28 / l)
Rahua Hydration Conditioner, 275 ml € 43,20 (€ 157,09 / l)
Skupna cena: € 75,27
Opis

Balance Shampoo znamke System Professional občutljivemu lasišču zagotavlja nežno vsakodnevno nego. Blaga formula lase skrbno očisti, ne da bi porušila ravnovesje naravne zaščitne bariere. Koži prijazna formula hkrati intenzivno vlaži in zagotavlja sproščen občutek lasišča. Lasje so po umivanju občutno mehkejši in se zlahka razčešejo.

Uporaba:

  • Za kovanec veliko količino nanesite na vlažne lase.
  • S konicami prstov vmasirajte v lasišče.
  • Porazdelite po dolžinah las in izperite.
Št. izd.: WELLA-6072
Vsebina: 250 ml
EAN: 4064666001876
Št.-Proizvajalca: 6072
Blagovna znamka: System Professional
Linije izdelkov System Professional: Balance
Izdelek: Šampon
Tip las: Suhi lasje, Mastni lasje, Nadraženi lasje, Tanki lasje, Gladki lasje, Za vse vrste las, Skodrani lasje
Področje uporabe: Lasje
Še posebej za: Ženske, Moški
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulphate, Sodium Chloride, Ppg-2 Hydroxyethyl Coco/Isostearamide, Panthenol, Valine, Sodium Benzoate, Parfum, Citric Acid, Betaine, Salicylic Acid, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Caffeine, Polyquaternium-10, Benzyl Salicylate, Propylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Sodium Hydroxyde, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Niacinamide, Oleic Acid, Glyceryl Oleate, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Propylparaben, Sodium Citrate, Sodium Xylenesulfonate, Lecithin, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Pravne informacije
Proizvajalec: Wella Germany GmbH, Berliner Allee 65-65a, 64295, Darmstadt, Nemčija, wella@wella.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek System Professional Balance Shampoo