System Professional Man Anti-Dandruff Shampoo, 250 ml

Poživljajoč šampon proti prhljaju

€ 32,07

(€ 128,28 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • pri prhljaju in srbečem lasišču
  • nežno odstrani prhljaj in sebum
  • pomirja razdraženo lasišče
  • osvežujoče in uravnotežujoče
  • primerno za vsakodnevno uporabo

Pogosto naročeno skupaj z FEKKAI Shea Butter Conditioner, 250 ml

System Professional Man Anti-Dandruff Shampoo, 250 ml € 32,07 (€ 128,28 / l)
FEKKAI Shea Butter Conditioner, 250 ml € 35,48 (€ 141,92 / l)
Skupna cena: € 67,55
Opis

Man Anti-Dandruff Shampoo znamke System Professional z lasišča nežno odstrani vidni prhljaj in odvečni sebum. Vlažilni šampon ob vsakodnevnem umivanju pomaga povrniti ravnovesje lasišča in zmanjšati neprijetno srbenje. Lasje so po čiščenju osveženi, mehki in negovani, lasišče pa je čisto in sproščeno.

Uporaba:

  • Za kovanec veliko količino šampona nanesite na mokre lase.
  • S konicami prstov vmasirajte v lasišče.
  • Nato temeljito izperite.
Št. izd.: WELLA-4030
Vsebina: 250 ml
EAN: 4064666302423
Št.-Proizvajalca: 4030
Blagovna znamka: System Professional
Linije izdelkov System Professional: System Man
Izdelek: Šampon
Tip las: prhljaj
Področje uporabe: Lasje
Še posebej za: Moški
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Peg-3 Distearate, Sodium Laureth-8 Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Piroctone Olamine, Phenoxyethanol, Parfum, Citric Acid, Sodiumoleth Sulfate, Magnesium Laureth-8 Sulfate, Magnesium Laureth Sulfate, Sodium Benzoate, Magnesium Oleth Sulfate, Polyquaternium-10, Caffeine, Benzoic Acid, Ethylhexylglycerin, Limonene, Linalool, Coumarin, Niacinamide, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Hydroxyde

Pravne informacije
Proizvajalec: Wella Germany GmbH, Berliner Allee 65-65a, 64295, Darmstadt, Nemčija, wella@wella.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek System Professional Man Anti-Dandruff Shampoo