System Professional Man Silver Shampoo, 250 ml

Šampon za zaščito barve

€ 32,07

(€ 128,28 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za sive in bele lase
  • nevtralizira neželene rumene tone
  • ohranja hladen barvni odtenek
  • olajša česanje
  • podari mehkobo

Pogosto naročeno skupaj z FEKKAI Shea Butter Conditioner, 250 ml

System Professional Man Silver Shampoo, 250 ml € 32,07 (€ 128,28 / l)
FEKKAI Shea Butter Conditioner, 250 ml € 35,48 (€ 141,92 / l)
Skupna cena: € 67,55
Opis

Man Silver Shampoo znamke System Professional sivim ali belim lasem hitro podari sijoč videz. Formula, ki pomaga ohranjati barvo, nežno očisti ter z modrimi in vijoličnimi pigmenti nevtralizira neželene rumene, oranžne in rdeče tone. Barvni odtenek tako ostane enakomeren, hladen in naravno sijoč, ne da bi deloval pust. Nega lasem hkrati podari občutno mehkobo in lahkotnost ter olajša vsakodnevno oblikovanje.

Uporaba:

  • Za kovanec veliko količino šampona nanesite na mokre lase.
  • S konicami prstov vmasirajte v lasišče.
  • Nato temeljito izperite.
Št. izd.: WELLA-4111
Vsebina: 250 ml
EAN: 4064666085784
Št.-Proizvajalca: 4111
Blagovna znamka: System Professional
Linije izdelkov System Professional: System Man
Izdelek: Šampon
Tip las: Nadraženi lasje, Tanki lasje, Suhi lasje, Barvani lasje, Gladki lasje, Mastni lasje, Volumen, Za vse vrste las, Skodrani lasje, prhljaj
Področje uporabe: Lasje
Še posebej za: Moški
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Peg-3 Distearate, Sodium Chloride, Parfum, Sodium Benzoate, Panthenol, Citric Acid, Methylparaben, Glycerin, Propylparaben, Acid Violet 43, Disodium Edta, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-10, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Benzoic Acid, Limonene, Sodium Hydroxyde

Pravne informacije
Proizvajalec: Wella Germany GmbH, Berliner Allee 65-65a, 64295, Darmstadt, Nemčija, wella@wella.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek System Professional Man Silver Shampoo